Apie mus

Popietė vaikams

  2016-04-28Balandžio 27 d. Linkaičių filialo jaunieji skaitytojai dalyvavo popietėje „Patirk atradimo džiaugsmą“, skirtoje Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei.

    Balandžio 27 d. Linkaičių filialo jaunieji skaitytojai dalyvavo popietėje „Patirk atradimo džiaugsmą“, skirtoje Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei.
    Susiskirstę į dvi komandas, vaikai atliko užduotis apie biblioteką ir knygą. Jie išsiaiškino, kur yra didžiausios ir mažiausios pasaulio bibliotekos, ką reiškia žodis „bibliofilai“, spėliojo, kokios knygos egzempliorių pasaulyje parduota daugiausia. Popietės dalyviams buvo įdomu sužinoti, kad Šiauliuose neseniai buvo išleista 113 kg sverianti knyga. Jaunieji skaitytojai ilgokai vaikščiojo tarp lentynų, ieškodami didžiausios Linkaičių bibliotekos knygos, ir ją surado — tai M. Jovaišos „Neregėta Lietuva“. Vaikai nustebę vartė miniatiūrines knygutes, prieš keletą metų sukurtas Linkaičių mokyklos moksleivių. Renginio pabaigoje komandos žaidė tradicinį žaidimą „Taip. Ne.“ Atspėję, koks daiktas, susijęs su biblioteka, yra paslaptingame lagamine, vaikai nupiešė po skirtuką, skirtą Bibliotekų metams. 
    Popietės dalyviai apdovanoti kalendoriukais ir kitais prizais.

                                                                            Aleksandra Stulginskienė
                                                              Linkaičių filialo vyresn. bibliotekininkė

Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09