Apie mus

Kepalių bibliotekoje vyko popietė vaikams „Vasara – pasaka“

  2016-06-08Birželio 1 d. į popietę "Vasara - pasaka", skirtą Tarptautinei vaikų gynimo dienai, bibliotekoje rinkosi vaikai. Popietė vyko ne tik bibliotekoje, bet ir jos kieme, bendruomenės namuose. Vaikus pasitiko pasakų herojai.

    Birželio 1 d. į popietę "Vasara - pasaka", skirtą Tarptautinei vaikų gynimo dienai, bibliotekoje rinkosi vaikai. Popietė vyko ne tik bibliotekoje, bet ir jos kieme, bendruomenės namuose. Vaikus pasitiko pasakų herojai.
   Turtingasis Kurmis iš pasakos „Coliukė“ pasveikino vaikus su vasara ir pasikvietė į savo urvą, kur supažindino su žaidimo taisyklėmis, suskirstė į komandas, komandos narių rankas surišo vieno su kitu, kad draugiškai atliktų užduotis, nepasimestų, ir davė pirmąją užduotį. Užduotis buvo matematinė: reikėjo apskaičiuoti, kiek Coliukė suvalgo grūdų per tam tikrą laiką, ir skaičius pavertus raidėmis sužinoti, pas kokį kitą pasakos herojų turi keliauti. Toliau žaidėjų laukė Princesė ant žirnio, pas kurią turėjai atspėti, ant kelių riešutų sėdi, pas Raganą turėjai išvynioti siūlų kamuoliuką, kad sužinotum tolesnį kelią. Karabasas Barabasas davė spręsti rebusą, kur rasti auksinį raktelį su dar viena nuoroda. Pas Varvarą Ilgakasę vaikai pynė kasas, o nukeliavę pas Triušį užrištomis akimis bandė prisegti asiliukui uodegą. Iš Triušo bėgo pas Princą, kuris komandas vedėsi į tamsųjį kambarėlį, o ten – pasirinkimas: bučiuoti varlę ar negyvėlį. Dauguma rinkosi varlę. Galų gale komandos nukeliavo pas Alisą, kuri žaidėjus pasitiko su arbata ir pyragu, o kol vaikai vaišinosi, pasakų herojai tarėsi, kuri komanda, jų manymu, pati šauniausia. Balsų dauguma nugalėtoja buvo išrinkta „Juodųjų“ komanda. Po apdovanojimų visi susėdo ir nusifotografavo bendrai nuotraukai.
                                                                                                             
Rita Blavaščiūnienė
                                                                                                    Kepalių filialo vyr. bibliotekininkė
Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09