Apie mus

„Piešiame Saulės mūšį“ Kriukuose

  2016-09-19Rugsėjo 16 d. Kriukų biblioteka prisipildė vaikiško juoko ir šurmulio: mokytojos Onutė Survilienė ir Ilona Gilytė vedinos 3-4 klasių moksleiviais atskubėjo į edukacinį užsiėmimą „Piešiu Saulės mūšį“, pagal bibliotekos edukacinę programą „Piešimas ant marškinėlių“.

   Rugsėjo 16 d. Kriukų biblioteka prisipildė vaikiško juoko ir šurmulio: mokytojos Onutė Survilienė ir Ilona Gilytė vedinos 3-4 klasių moksleiviais atskubėjo į edukacinį užsiėmimą „Piešiu Saulės mūšį“, pagal bibliotekos edukacinę programą „Piešimas ant marškinėlių“.
   Mokinukai atidžiai klausėsi mūšio istorijos, atlikinėjo įvairias viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vedėjos Dovilės Kurlienės parengtas užduotis, kurių metu teko nagrinėti Šiaurės Amerikos indėnų bei eskimų piktografinius laiškus ir pagalvoti, kokią ženklų kalbą galėjo naudoti Kalavijuočiai ir žemaičiai besiruošdami žygiui.
   Išklausę įvairiausias istorijas ir atlikę užduotis, mokinukai ilgai nesvarstydami pradėjo piešti ant savo atsineštų marškinėlių, o baigę skubėjo jais pasipuošti. Kriukų bibliotekos darbuotoja Violeta Navickienė svečiams įteikė šakotį ir pakvietė dar dažniau apsilankyti bibliotekoje bei nepraleisti joje vykstančių renginių.
 

Ieva Lipskienė
Vyriausioji bibliotekininkė

Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09