Apie mus

Edukacinis žygis

  2016-09-21Rugsėjo 19 d. Joniškio rajono savivaldybės Jono Avyžiaus viešoji biblioteka ir Visuomenės sveikatos biuras surengė edukacinį dviračių žygį, skirtą Saulės mūšio 780-osioms metinėms ir Europos judriajai savaitei paminėti.

   Rugsėjo 19 d. Joniškio rajono savivaldybės Jono Avyžiaus viešoji biblioteka ir Visuomenės sveikatos biuras surengė edukacinį dviračių žygį, skirtą Saulės mūšio 780-osioms metinėms ir Europos judriajai savaitei paminėti.
    Penkiolika įvairaus amžiaus entuziastų, pasiruošusių dviračiais įveikti 25 km maršrutą, pirmiausia susirinko prie Visuomenės sveikatos biuro. Antanas Norvaišas specialiai atmynė iš Žiurių. Išlydėti dviratininkų atvyko Joniškio policijos komisariato vyr. tyrėja Daina Kaminskienė ir tyrėjas Algirdas Sakalauskas. Pareigūnai sužymėjo dalyvių dviračius, kad vagystės atveju būtų galima lengviau juos surasti. Dviratininkams sėkmės linkėjo LR Seimo narys Vitalijus Gailius ir Joniškio rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Leonas Karaliūnas. Visuomenės sveikatos biuro specialistei Monikai Vilkaitei visus žygio dalyvius supažindinus su saugaus eismo taisyklėmis ir kelionės maršrutu, dviratininkai išriedėjo Jakiškių link. Prie Jakiškių dvaro entuziastai buvo sustoję atsikvėpti ir pasigrožėti aplinka.
    Po valandos žygio dalyviai atvažiavo prie Linkaičių kaimo bibliotekos. Čia svečiai su kaimo gyventojais praleido smagią popietę. Buvo žaidžiami Visuomenės sveikatos biuro direktorės Linos Martinaitienės ir specialistės Laimos Virbičianskienės atvežti lauko žaidimai. Ir maži, ir suaugę išbandė savo taiklumą, vaikai buvo apdovanoti prizais. Paskui visi susirinkusieji bibliotekoje vaišinosi obuoliais, kava, arbata, pyragais, dalijosi įspūdžiais, planavo kitą žygį. Visuomenės sveikatos biuro specialistė M. Vilkaitė palinkėjo visiems būti aktyviems, daugiau vaikščioti, važinėti dviračiais ir padalijo lankstinukų su patarimais dviratininkams. Žygio dalyviai išvažiavo į Joniškį.

                                                                    Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos informacija

Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09