Apie mus

Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Kužių filialas prisijungė prie projekto „Intriguojame skaityti“

  2016-10-31Tokiais atsiliepimais apie integruotą lietuvių kalbos ir dailės/ technologijų projektą „Intriguojame skaityti. Jaunimas skaito vieną knygą“ dalijosi Kužių gimnazijos moksleiviai.


„Pasirodo, skaityti drauge visai įdomu“. 
„Būtinai šią knygą perskaitysiu iki galo.“ 
„Galėtume ir dažniau šitaip skaityti.“

   Tokiais atsiliepimais apie integruotą lietuvių kalbos ir dailės/ technologijų projektą „Intriguojame skaityti. Jaunimas skaito vieną knygą“ dalijosi Kužių gimnazijos moksleiviai.
   Vėliau klasės draugai negalėjo patikėti – net diktantą rašyti buvo malonu. Mokytojos Lilitos Jankauskienės padiktuotas ne šiaip sau tekstas, o mintys, kurios įtikina, kad knyga yra mūsų pašnekovas. Mokytoja Genovaitė Jakutienė organizavo diskusiją. Nors diskusijoje vaikai jautėsi nedrąsūs, bet tiesos iš „Mažojo princo“ giliai širdin įkrito. Liko patenkinti įdomiu bibliotekininkės Nijolės Viktoravičienės pasakojimu apie rašytoją Antuaną de sent Egziuperi. „Mažasis princas“, balsu skaitomas jaukioje Kužių bibliotekoje, priminė apie labai svarbius dalykus, kuriuos mes kiekvienas turime savyje, tik dažnai užmirštame.
   Atrodė, kad mokytojos Jurgitos Kragienės pasiūlytas darbas – pagaminti rožę – vieni juokai. Teko nemažai paplušėti, kol popieriaus juostelės pavirto gražiais žiedais. Kol kūrėme rožes, kai kas savo mintis dėliojo į eilėraščio posmus. Mažasis princas padėjo prisijaukinti žodį. Mokytojos Teresės Hokienės parengta užduotis padėjo pasitikrinti, kurios mažojo princo tiesos labiausiai įsiminė.
   Geriausi dalykai nemiršta. Kol esame mes, skaitytojai, gyvuos ir knyga.
   Mokinių sukurti darbai - rožių platforma, eilėraščiai eksponuojami Kužių gimnazijoje.

Parengė Kužių gimnazijos mokytojos Teresė Hokienė ir Lilita Jankauskienė
Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09