Apie mus

Edukaciniai užsiėmimai specialiųjų poreikių vaikams

  2016-12-16Spalio–gruodžio mėnesiais Joniškio Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos darbuotojos Ieva Lipskienė, Dovilė Kurlienė, Rita Mačiukienė ir Erika Vasiliauskaitė-Rašimienė dalyvavo Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos projekto „Specialiųjų poreikių turinčių vaikų ir jaunimo skaitmeninių kompetencijų ugdymas naudojant virtualią realybę ir 3D grafiką“ mokymuose.

   Spalio–gruodžio mėnesiais Joniškio Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos darbuotojos Ieva Lipskienė, Dovilė Kurlienė, Rita Mačiukienė ir Erika Vasiliauskaitė-Rašimienė dalyvavo Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos projekto „Specialiųjų poreikių turinčių vaikų ir jaunimo skaitmeninių kompetencijų ugdymas naudojant virtualią realybę ir 3D grafiką“ mokymuose.
   Užsiėmimų metu buvo mokoma inovatyviai išnaudoti iPAD planšečių galimybes, virtualią realybę ir suteikti galimybę specialiųjų poreikių vaikams susipažinti su šiuolaikinėmis technologijomis. Buvo mokoma dirbti iPad piešimo programa „Bamboos“ ir 3D grafikos programa „Sculpt+“ ir kitomis, fotografuoti savo piešinius naudojant programėlę „123Catch“, po to modeliuoti virtualią pasakos aplinką „CoSpaces“ programa. Įdomiausia, žinoma, buvo virtualios realybės (VR) akiniais stebėti pačių sukurtą 3D aplinką. Mokymuose Joniškyje dalyvavo Joniškio „Saulės" pagrindinės mokyklos dienos užimtumo centro lankytojai. Joniškio bibliotekos darbuotojos 14-kai šio centro ugdytinių suteikė progą susipažinti su aukščiau minėtomis technologijomis. Dėkojame dienos užimtumo centro mokytojoms ir direktoriaus pavaduotojai ugdymui Editai Petraitei už bendradarbiavimą.
 

Ieva Lipskienė
Vyriausioji bibliotekininkė

Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09