Apie mus

Naujienos

  2016-12-20Gruodžio 16-ąją į Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Bariūnų filialą į rytmetį „Šv. Kalėdų belaukiant“ susirinko Bariūnų vaikų darželio vaikai.

   Gruodžio 16-ąją į Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Bariūnų filialą į rytmetį „Šv. Kalėdų belaukiant“ susirinko Bariūnų vaikų darželio vaikai. 
   Biblioteka skendėjo žvakių šviesoje. Žybsėjo šventinės lemputės. Bibliotekininkė Erika Rašimienė, trumpam virtusi avyte, su nekantrumu laukė vaikučių. Mažieji į biblioteką sugužėjo pasipuošę nykštukų kepuraitėmis, o rankose laikė mylimiausius pliušinius žaisliukus.
   Susėdę ant pagalvėlių nurimo ir klausėsi „avytės“ skaitomos knygos – S. Jeffs „Peliuko Kalėdų“. Darželinukams buvo įdomu sužinoti, kur nukeliavo pelytė, kas jai nutiko ir ką ji pamatė. Klausėmės giesmės iš kompaktinės plokštelės apie mažą kūdikėlį, jo atneštą stebuklą žemei.
  Pasibaigus pasakai, bibliotekininkė palinkėjo vaikams išlikti žaismingiems, saugoti savo nuostabų juoką, džiaugsmą ir vaikišką gerumą, kad širdelėse visuomet šviestų šilumos švieselė.

Erika Vasiliauskaitė-Rašimienė
Bariūnų filialo vyr. bibliotekininkė

Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09