Apie mus

Maldenių bibliotekoje paminėta Saugesnio interneto savaitė

  2017-02-13Joniškio Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Maldenių filialas prisijungė prie organizuojamos iniciatyvos „Saugesnio interneto savaitė".

  Joniškio Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Maldenių filialas prisijungė prie organizuojamos iniciatyvos „Saugesnio interneto savaitė". Vasario 11 dieną bibliotekoje surengta informacinė pamoka „Ar aš saugus internete?“
    Su mažaisiais renginio dalyviais kalbėta apie saugų internetą. Bibliotekininkė vaikams perskaitė pagrindines taisykles, kad negalima dalintis asmenine informacija apie save ir savo šeimą, susitikinėti su nepažįstamais internetiniais draugais be tėvų leidimo, priminė, jog būtina kreiptis pagalbos, jei kažkas grasina ar tyčiojasi. Elektroninėje erdvėje taip pat ir patiems reikia elgtis pagarbiai – nežeminti, nesityčioti iš kitų. Visi dalyviai atliko testus „Ar esi saugus internete?“ bei „Ar esi priklausomas nuo kompiuterio“. Vaikai, pasidaliję į dvi komandas, dalyvavo šeštokės Agnės Ainytės parengtoje viktorinoje „Įdomybių pasaulyje“.
   Po renginio vaikai vaišinosi arbata ir saldumynais.

 

Maldenių filialo vyr. bibliotekininkė Lionė AdomaitienėPaskutinio redagavimo data: 2019-07-09