Renginiai

Tarptautinė vaikų knygos diena Kepaliuose

  2017-04-05Balandžio 4 dieną Kepalių filiale į viktoriną „Iš kokių mes pasakų“, skirtą Tarptautinei vaikų knygos dienai, rinkosi vaikai.

   Balandžio 4 dieną Kepalių filiale į viktoriną „Iš kokių mes pasakų“, skirtą Tarptautinei vaikų knygos dienai, rinkosi vaikai.
Jie susiskirstė į 4 komandas ir sugalvojo savo komandoms pavadinimus.
   Pirmiausia vaikams teko atsakyti į klausimus iš populiariausių pasakų. Antroji užduotis buvo matematinė, pvz., prie brolių juodvarnių pridėti ožką su ožiukais. Ne visoms komandoms pavyko susidoroti su tokiomis užduotimis – ne visi renginio dalyviai žinojo, kiek brolių juodvarniais skraidė ar kiek ožka turėjo ožiukų. Po šios užduoties viktorinos dalyvių laukė kryžiažodžiai. Pasirodo, sunkiausiai sekėsi prisiminti Buratino draugės, mėlynplaukės mergaitės vardą.
   Pavargus nuo galvojimo kita užduotis buvo ieškoti lauke pavasario ženklų. Grįžusios iš lauko komandos piešė pasakas – mįsles priešininkų komandoms.
   Suskaičiavus rezultatus paaiškėjo, kad viktorinos nugalėtoja tapo „Juodagalvių“ komanda, surinkusi 27 taškus. Visi popietės dalyviai buvo apdovanoti priziukais.

 

Rita Blavaščiūnienė
Kepalių filialo vyresn. bibliotekininkėPaskutinio redagavimo data: 2019-07-09