Renginiai

Tradicinė išvyka dviračiais

  2017-09-21Rugsėjo 19 d. Joniškio rajono savivaldybės Jono Avyžiaus viešoji biblioteka ir Visuomenės sveikatos biuras surengė edukacinį dviračių žygį į Maldenius, skirtą Piliakalnių metams ir Europos judumo savaitei paminėti.

   Rugsėjo 19 d. Joniškio rajono savivaldybės Jono Avyžiaus viešoji biblioteka ir Visuomenės sveikatos biuras surengė edukacinį dviračių žygį į Maldenius, skirtą Piliakalnių metams ir Europos judumo savaitei paminėti.
   Vienuolika įvairaus amžiaus entuziastų, pasiruošusių dviračiais įveikti 23 km maršrutą, pirmiausia susirinko prie Visuomenės sveikatos biuro. Išlydėti dviratininkų atvyko Joniškio policijos komisariato vyr. tyrėja Daina Kaminskienė ir tyrėjas Algirdas Sakalauskas. Pareigūnai sužymėjo dalyvių dviračius, kad vagystės atveju būtų lengviau juos surasti. Bibliotekos direktorė Jovita Šimkevičiūtė palinkėjo gero kelio ir palankaus oro. Visuomenės sveikatos biuro specialistei Monikai Vilkaitei visus žygio dalyvius supažindinus su saugaus eismo taisyklėmis ir kelionės maršrutu, dviratininkai, lydimi policijos, išriedėjo Kalnelio link. Pirmas sustojimas buvo prie Kalnelio piliakalnio. Bibliotekos darbuotojos Eglė Šukienė ir Rita Brazauskienė trumpai papasakojo piliakalnio istorija, įvairių legendų. Po valandos žygio dalyviai atvažiavo prie Maldenių kaimo bibliotekos, kur bendruomenės moterys svečius sutiko su daina. Bibliotekoje buvo žaidžiami Visuomenės sveikatos biuro direktorės Linos Martinaitienės ir specialistės Laimos Virbičianskienės atvežti žaidimai, moterys išbandė ir parafino vonelės privalumus. Visi susirinkusieji vaišinosi avietėmis, sūriu, arbata, dalijosi įspūdžiais, planavo kitą žygį. Oras pasitaikė palankus, nuotaika puiki ir išlydėti su daina patraukėm namo. Judėjimo malonumas visiems žygio dalyviams suteikė energijos.

Eglė Šukienė,
Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėjaPaskutinio redagavimo data: 2019-07-09