Renginiai

Išmanioji viktorina bibliotekoje

  2017-09-26„Didžiuotis. Būti. Kurti: MES – šimtmečio istorijos dalis“ – tokį projektą šiemet vykdo Jono Avyžiaus viešoji biblioteka, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti.

   „Didžiuotis. Būti. Kurti: MES – šimtmečio istorijos dalis“ – tokį projektą šiemet vykdo Jono Avyžiaus viešoji biblioteka, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. 
   Vykdydamos šį projektą Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos yra paruošusios vaikams edukacinę išmaniąją viktoriną „Istorinė mozaika“.
   Rugsėjo 22 d. Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos ir M. Slančiausko progimnazijos ketvirtokai buvo pakviesti sudalyvauti viktorinoje „Istorinė mozaika“, paminėti artėjantį Lietuvos šimtmetį ir Baltų vienybės dieną. Ši viktorina buvo žaidžiama su planšetiniais kompiuteriais, kuriuos bibliotekai paskolino Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka. Žaidimas buvo žaidžiamas naudojantis programėle „Kahoot“. „Kahoot!“ – tai programėlė, skirta viktorinoms ar apklausoms organizuoti. Didžiausias šios programėlės privalumas yra tas, kad ji veikia visose interneto naršyklėse su įvairiais mobiliaisiais įrenginiais, kompiuteriais, išmaniaisiais telefonais ir kt. Be to, ja naudotis labai smagu, nes dalyviai skatinami varžytis, po kiekvieno atsakymo pateikiamas asmeninis įvertinimas bei užimama vieta, o ryškios spalvos sukuria ypatingą nuotaiką! Žaidimo metu buvo pasiekta dermė tarp naujo ir seno: vaikai naudojosi naujausiomis išmaniosiomis technologijomis ir sužinojo daugybę įdomių dalykų apie baltų gentis, Žiemgalą, Lietuvos istorijos faktų ir atmintinų datų.

Dovilė Kurlienė
Vaikų literatūros skyriaus vedėjaPaskutinio redagavimo data: 2019-07-09