Renginiai

Maldeniuose paminėta Europos kalbų diena

  2017-09-29Rugsėjo 26 dieną Europos Sąjungoje švenčiama šventė, skirta Europos kalboms. Šiai dienai paminėti rugsėjo 23-ąją Maldenių bibliotekoje vyko žodžių mūšis „Moki žodį – žinai kelią“.

   Rugsėjo 26 dieną Europos Sąjungoje švenčiama šventė, skirta Europos kalboms. Šiai dienai paminėti rugsėjo 23-ąją Maldenių bibliotekoje vyko žodžių mūšis „Moki žodį – žinai kelią“.
   Įvairaus amžiaus vaikai, pasiskirstę į tris komandas, dalyvavo žodžių mūšyje apie Europos šalis, jų kultūrą, kalbas. Komandų nariai turėjo gerai pasukti galvas, kad atsakytų į pateiktus klausimus ir atliktų užduotis.
   Dalyviams teko įveikti nemažai užduočių: reikėjo pateiktiems žodžiams parinkti tinkamus sinonimus, iš atskirų raidžių sudėti ES šalių pavadinimus, iš rodomų piešinių atspėti populiarius posakius ir juos išversti į anglų kalbą, iššifruoti mūsų krašto senolių vartotus žodžius. Komandos buvo rimtai nusiteikę kovoti ir nugalėti, rodė visą savo išmintį ir sugebėjimus. 
Renginio metu vyravo puiki nuotaika, o įdomūs bei linksmi klausimai ir užduotys skatino mokinių azartą. Vaikai linksmai ir naudingai praleido laiką – mokėsi dirbti komandoje, išklausyti vienas kitą bei gerbti kitokią nuomonę, turėjo galimybę ne tik įvertinti savo gebėjimus, žinias, bet ir palyginti jas su bendraamžių sugebėjimais.

Lionė Adomaitienė
Maldenių filialo vyresn. bibliotekininkėPaskutinio redagavimo data: 2019-07-09