Apie mus

„Knygų Kalėdoms“ skirta viktorina Linkaičiuose

  2017-12-18Gruodžio 14 d. Joniškio Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Linkaičių filiale surengta viktorina, skirta „Knygų Kalėdoms“. Joje dalyvavo Gataučių Marcės Katiliūtės mokyklos šeštokai su lietuvių kalbos mokytoja Jūrate Armonavičiene.

   Gruodžio 14 d. Joniškio Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Linkaičių filiale surengta viktorina, skirta „Knygų Kalėdoms“. Joje dalyvavo Gataučių Marcės Katiliūtės mokyklos šeštokai su lietuvių kalbos mokytoja Jūrate Armonavičiene.
    Bibliotekininkė papasakojo apie „Knygų Kalėdų“ akciją ir priminė, kad šiemet jos šūkis – „Dovanokime knygų savo bibliotekoms“. Visi kartu pasidžiaugėme, kad praėjusiais metais Joniškio Jono Avyžiaus viešoji biblioteka už aktyvų dalyvavimą akcijoje gavo Prezidentės padėką. Biblioteka pateko tarp tų, kurios suorganizavo daugiausia renginių ir gavo daugiausia knygų.
    Moksleiviai atliko įvairias užduotis: ieškojo didžiausios, storiausios, mažiausios ir ploniausios knygos (ploniausią filiale esančią knygelę sudaro tik 4 puslapiai), sprendė kalbinius galvosūkius iš Ramutės Skučaitės knygos „Koks gi žodis pasirodys“, varžėsi, kad gražiau pasakys eiliuotą greitakalbę, sąraše „100 knygų vaikams ir Lietuvai“ ieškojo skaitytų kūrinių. Renginio dalyviams labiausiai patiko žaisti populiariose knygose aprašytus žaidimus. Viktorinos pabaigoje buvo žaidžiamas žaidimas „Taip. Ne“, kurio metu reikėjo įspėti, kokie  daiktai, susiję su literatūra ir Kalėdomis, įdėti į lagaminą. Mokytoja apdovanojo šeštokus prizais už išradingumą ir fantaziją, o bibliotekininkė išdalijo knygų skirtukus. 
    „Knygų Kalėdų“ akcija tęsis iki sausio 6 d. Linkaičių filialui knygų ne kartą dovanojo Diana Motejuitienė, kasmet knygomis nudžiugina Elena Stankaitienė. Dėkojame!

 

Aleksandra Stulginskienė
Linkaičių filialo vyresn. bibliotekininkėPaskutinio redagavimo data: 2019-07-09