Renginiai

Viešnia iš Plungės

  2018-03-15Kovo 14 d. Joniškio literatų klubo „Audruvė“ kvietimu Jono Avyžiaus viešojoje bibliotekoje lankėsi Plungės literatų klubo „Vingiorykštė“ vadovė Adelė Daukantaitė. Viešnia pristatė savo naują knygą „Skambutis sielai“.

    Kovo 14 d. Joniškio literatų klubo „Audruvė“ kvietimu Jono Avyžiaus viešojoje bibliotekoje lankėsi Plungės literatų klubo „Vingiorykštė“ vadovė Adelė Daukantaitė. Viešnia pristatė savo naują knygą „Skambutis sielai“.
   Romanas yra autobiografinis. Pagrindinė herojė Eleinė, kaip ir autorė, yra mokytoja. Jai rūpi ir „skauda“, kas vyksta mokykloje, mokytojo ir moksleivio, mokytojo ir tėvų, kolegų  tarpusavio santykiai. Tai knyga jaunom mamom, − sakė rašytoja. Bet Eleinė yra ne tik pedagogė, bet ir moteris. Ir čia autorė pateikia savo požiūrį ir filosofiją į vyro ir moters tarpusavio santykius. Ji mano, kad svarbiausia yra pasiduoti gyvenimo pokyčiams, kurie yra, kaip meilužiai, suteikiantys gyvenimui spalvų ir šarmo. Moteris vyrui neprivalo virti barščių, svarbu pasakyti, kad myli jį...
   Autorė, pasitelkusi kolegę iš Plungės ir joniškietes Aliną ir Gitą, surengė improvizuotus knygos skaitymus.
   Po renginio, gražios sukakties proga, kolegos audruviečiai ir bibliotekininkės pasveikino literatą Vytautą Antanaitį.

Ritos Mačiukienės nuotraukos

                                                                                                        Vijoleta Kuprevičienė  Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09