Renginiai

Besiruošiant šv. Velykoms

  2018-03-31Kovo 27 dieną Gaižaičių bibliotekoje vyko edukacinis užsiėmimas „Šv. Velykas pasitinkant“ iš edukacinių renginių ciklo „Idėjos iš knygų, pritaikytos Lietuvos 100-mečio metams“.

   Kovo 27 dieną Gaižaičių bibliotekoje vyko edukacinis užsiėmimas „Šv. Velykas pasitinkant“ iš edukacinių renginių ciklo „Idėjos iš knygų, pritaikytos Lietuvos 100-mečio metams“.
  Užsiėmimo metu akriliniais dažais nudažyti polistiroliniai kiaušiniai. Nudžiūvę, naudojant lipalą, apklijuoti iš įvairių servetėlių iškirptais paveikslėliais. Kiti kiaušiniai apvynioti margaspalviais siūlais, treti nudažyti vėliavos spalvomis. Prie margučių pritvirtinti mediniai koteliai, papuošti surištais spalvotų juostelių kaspinėliais. Nudažyti kiaušiniai papuošti trispalvėmis juostelėmis. Užsiėmimo metu išmarginta 50 polistirolinių ir keletas išpūstų, tuščiavidurių kiaušinių. Iš jų padarytos trys kompozicijos. Dvi padarytos loveliuose su pasėta ir išdygusia velykine žolyte, įkomponuoti nuspalvinti kiaušiniai, susukti lizdeliai su margučiais juose. Iš likusių margučių padaryta puokštė vazoje. Visam kiaušinių marginimui ir puokščių gaminimui prireikė dviejų popiečių, per jas įdėta  daug kūrybinės išmonės ir šilumos, patirta gerų emocijų, pajausta pavasarinė nuotaika.

Monika Sviderskienė
Gaižaičių filialo vyresn. bibliotekininkėPaskutinio redagavimo data: 2019-07-09