Renginiai

Viešojoje bibliotekoje vyko susitikimas su LR Seimo nariu Žygimantu Pavilioniu

  2018-05-15Gegužės 14 d. Joniškio Jono Avyžiaus viešojoje bibliotekoje lankėsi LR Seimo narys, Užsienio reikalų komiteto narys, Transatlantinių santykių ir demokratinės plėtros pakomitečio pirmininkas, socialinių mokslų daktaras Žygimantas Pavilionis.

    Gegužės 14 d. Joniškio Jono Avyžiaus viešojoje bibliotekoje lankėsi LR Seimo narys, Užsienio reikalų komiteto narys, Transatlantinių santykių ir demokratinės plėtros pakomitečio pirmininkas, socialinių mokslų daktaras Žygimantas Pavilionis.
    Susirinkusiesiems Seimo narys kalbėjo apie asmeninę ambasadoriaus darbo patirtį JAV ir Meksikoje. Remdamasis Airijos pavyzdžiu Ž. Pavilionis teigė, kad ir Lietuvoje galima sukurti gerovės valstybę. Jo manymu, tereikia suteikti visiems lygias galimybes, investuoti į žmogaus išsimokslinimą, gerbti kitų teises ir laisves, kviesti išvykusius lietuvius grįžti į gimtąją šalį, kurioje jie galėtų kurti verslą, investuoti, oriai ir saugiai gyventi.
    Susitikimo metu Seimo narys taip pat pasisakė už socialinės atskirties mažinimą ir dvigubos pilietybės įteisinimą. Ž. Pavilionis pabrėžė, kad  dvigubos pilietybės įteisinimas atvertų galimybes Lietuvai pasinaudoti milijonine diasporos galia ir pasaulio lietuviams jaustis Lietuvos dalimi.

Viešosios bibliotekos inf.
Ritos Mačiukienės nuotr.Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09