Renginiai

Gyvenimo ir kūrybos lobiai

  2018-05-23Lietuvos tautodailininkų sąjungos narė, tautodailininkė, tekstilininkė, žurnalistė, Joniškio literatų klubo „Audruvė“ įkūrėja, pirmosios Mykolo Arkangelo statulėlės, kurią įsteigė Joniškio rajono savivaldybė, laureatė, Joniškio garbės pilietė, nepailstančioji Aniceta Krajinienė švenčia gražią gyvenimo sukaktį.

   Lietuvos tautodailininkų sąjungos narė, tautodailininkė, tekstilininkė, žurnalistė, Joniškio literatų klubo „Audruvė“ įkūrėja, pirmosios Mykolo Arkangelo statulėlės, kurią įsteigė Joniškio rajono savivaldybė, laureatė, Joniškio garbės pilietė, nepailstančioji Aniceta Krajinienė švenčia gražią gyvenimo sukaktį.
   Viešosios bibliotekos skaitykloje šia proga paruoštos dvi parodos. Literatūros parodoje „Tautodailininkei Anicetai Krajinienei − 85 metai“ pateikiama įvairi informacija: nuo enciklopedijų, žinynų iki rankdarbių nuotraukų, schemų, straipsnių apie jubiliatę.
   Kita paroda, priverčianti stabtelėti ir atidžiau žvilgtelėti ne tik rankdarbių mėgėjus – „Iš tautodailininkės Anicetos Krajinienės rankdarbių ir žirgelių kolekcijos“. Bibliotekos skaityklos ekspozicijų vitrinoje eksponuojami ne tik Anicetos Krajinienės bei jos tėvelių rankdarbiai-relikvijos, bet ir  mediniai drožinėti žirgeliai, kurių aistringa kolekcionierė yra sukaupusi jau keletą tūkstančių. 
 „Kiekviename žmoguje pirmiausia reikėtų įžvelgti bent kruopelę gėrio.... Bandau vadovautis ir tėvelių prisakymais, ̶  jei jau ko ėmeisi, daryk taip, kad nebūtų gėda prisipažinti, kad tai tavo darbas“, ̶  viename interviu kalbėjo Aniceta Krajinienė.
   Joniškio Jono Avyžiaus viešoji biblioteka linki gerbiamai Anicetai  stiprios sveikatos ir neišsenkančio kūrybos šaltinio! O  bibliotekos lankytojus kviečiame apžiūrėti parodas!

                                                                                                               Dalia Norvaišienė

Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09