Renginiai

Maldenių „Padaužiukai“ keliauja

  2018-06-19Rokiškio rajono sav. Juozo Keliuočio viešoji biblioteka pakvietė Maldenių filialo bibliotekininkę Lionę Adomaitienę ir jos lėlių teatrą ,,Padaužiukai“ dalyvauti XX-oje Aukštaitijos regiono lėlių teatrų šventėje ,,Kai atgyja lėlės“, kuri vyko 2018 m. birželio 7 d. Rokiškio kultūros centre.

   Rokiškio rajono sav. Juozo Keliuočio viešoji biblioteka pakvietė Maldenių filialo bibliotekininkę Lionę Adomaitienę ir jos lėlių teatrą ,,Padaužiukai“ dalyvauti XX-oje Aukštaitijos regiono lėlių teatrų šventėje ,,Kai atgyja lėlės“, kuri vyko 2018 m. birželio 7 d. Rokiškio kultūros centre.
   Šventėje dalyvavo du vienodo pavadinimo kolektyvai: šeimininkų ir maldeniečių „Padaužiukai“. Pastarieji žiūrovus pradžiugino lietuvių liaudies pasaka ,,Kaip kiškis vilko namus saugojo“. Gausiai susirinkusiems žiūrovams taip pat vaidino Bajorų kultūros centro lėlių teatras ČIZ, Biržų lopšelio-darželio „Genys“ lėlių teatriukas ,,Geniukai“ bei šeimos teatras „Lino lėlės“ iš Klaipėdos.
   Maldeniečiai Erlanda, Agnė, Karolina su broliu Modestu, Agnė, Vesta ir Teofilis su savo vadove ne tik dalyvavo lėlių teatrų šventėje, bet ir pakeliavo po Biržų kraštą: išsimaudė Širvėnų ežere, perėjo ilgiausią Lietuvoje medinį pėsčiųjų tiltą per ežerą, pasivaikščiojo po EKO basų kojų parką, užlipo į Biržų regioninio parko teritorijoje prie Kirkilų karstinių ežerėlių pastatytą apžvalgos bokštą. Artistus kantrai vežiojo ir vaikų norus pildė Joniškio r. sav. J. Avyžiaus viešosios bibliotekos vairuotojas Rimantas. Lėlių teatrų šventė ir kelionė jauniesiems artistams bei jų vadovei paliko daug įspūdžių ir malonių prisiminimų. Kelionę į Rokiškį buvo finansuojama iš Viešosios bibliotekos Skaitymo skatinimo programos.

L. Adomaitienės inf.Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09