Veikla

Projektas „Meno jungtys“

Projekto trukmė: nuo 2021-08-16 – 2021-12-01

Projekto vadovė: direktoriaus pavaduotoja Gita Vilčiauskienė, (8 426) 51258, metodinis@joniskis.rvb.lt

Projekto partneriai:  Joniškio istorijos ir kultūros muziejus

Trumpas projekto pristatymas:

Joniškio rajono savivaldybės Jono Avyžiaus viešoji biblioteka, siekdama kelti bendrą kultūrinį Joniškio regiono ir miesto gyvenimo lygį, pristatė šiuolaikinio profesionalaus tarpdisciplininio meno kūrinius bendruomenei, kurie sulaukė itin palankaus ir didelio susidomėjimo.

Suorganizuoti ir visuomenei pristatyti trys tarpdisciplininio meno kūrėjai ir jų kūriniai. Rugsėjo mėnesį menininkės Kotrynos Čalkaitės šviesų instaliacija, skirta Baltų vienybės dienai paminėti buvo eksponuojama bibliotekos skaityklos languose.

Spalio mėnesį menininkės Ignės Grikevičiūtės paroda-instaliacija „Psifiktūros“ buvo eksponuojama bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriuje tarp knygų lentynų.

Lapkričio mėnesį menininko Antano Skučo sukurta virtuali 3D instaliacija „Pikselinis Joniškis“ buvo viešinama projekto vykdytojų ir partnerių socialiniuose tinkluose, taip pat suorganizuotas šios instaliacijos viešinimas lauke ant pastato sienos. Ši virtuali instaliacija yra prieinama nemokamai puslapyje www.pikselinis.lt ir mobiliosiose programėlėse „Pikselinis Joniškis“. Ši instaliacija taip pat bus pritaikyta ir virtualiai realybei.

Projektą iš dalies finansavo Lietuvos kultūros taryba ir Joniškio rajono  savivaldybė.

Paskutinio redagavimo data: 2022-03-15