Duomenų bazės

Pasaulis tavo širdyje

BITINAITĖ, Jūratė

J. Bitinaitės knyga – tai pasidalijimas patirtimi, kuri padėjo jai ieškoti tikrojo kelio ir ryžtis pokyčiams, atvėrusiems daugybę naujų minčių ir suvokimų – apie save, apie aplinkinius žmones, apie pasaulį. Šioje knygoje nerasite autorės biografijos, ji kalba apie patyrimus ir net mažus stebuklus, kurie lydėjo ją, pasiryžus kliautis savo širdimi.

Knygos „Pasaulis tavo širdyje“ autorė atvira – ji nežino nė vieno, nusprendusio eiti savo širdies keliu, kuriuo nebūtų buvę pasirūpinta. Nežinia, kas, kaip ir kodėl pasirūpina tais drąsiais žmonėmis, kuriuos prislegia nerimas dėl daugybės kasdienių rūpesčių ir atsakomybių, tačiau noras imtis širdžiai artimos veiklos ir jausmas, kad darai tai, ką turi daryti, būna stipresnis.

J. Bitinaitė kviečia kurti, pamilti save ir rasti pusiausvyrą, kviečia pažinti save ir nebijoti matyti savęs tokio, koks esi iš tikrųjų, o ne pagal visuomenės standartus. Autorė ragina pasitikti baimes, tačiau nesiliauti tikėti svajonėmis. Ji siūlo kalbėtis su savimi, tačiau girdėti savo vidinę tylą.

Knygoje „Pasaulis tavo širdyje“ autorė atskleidžia ir tuos suvokimus, kurie atėjo dirbant televizijoje ar intensyviai keliaujant po pasaulį darbiniais reikalais. Ji pasakoja, kaip suvokė, kad gali gyventi taip, kaip svajojo dar vaikystėje.

Egzistenciniai ir prasmės klausimai lydi daugelį iš mūsų, tačiau visi atsakymai, pasak autorės, yra mūsų pačių širdyse. Tereikia nueiti kelią iki savęs, pažadinti ir išgirsti savo širdį. Čia rasite ir harmonijos bei sveikatos paslapčių iš Rytų, patarimų, kaip susidoroti su baimėmis, patikėti svajonėmis ir siekti savo tikslų.
Paskutinio redagavimo data: 2018-12-20