Renginiai

Rytmetys „Mažųjų sveikuolių takeliu“

  2019-04-17Balandžio 17 d. miesto bibliotekos darbuotoja Vitalija Kurauskienė aplankė Žagarės gimnazijos trečiokus ir jų mokytoją Nijolę Vadapalienę.

Balandžio 17 d. miesto bibliotekos darbuotoja Vitalija Kurauskienė aplankė Žagarės gimnazijos trečiokus ir jų mokytoją Nijolę Vadapalienę.
 
Atskubėjusią bibliotekininkę pasitiko būrelis mokinių. Rytmetis prasidėjo diskusija apie daržovių ir vaisių naudą sveikatai. Vaikai puikiai žinojo iš kokių pasaulio šalių yra atkeliavę įvairūs vaisiai, pritarė, jog visi vaisiai turi daugybę vitaminų, gerina nuotaiką ir yra ne tik naudingi, bet ir būtini žmogaus sveikatai. Pradinukai gavo užduotį – nuspalvinti savo mėgstamiausią vaisių, o tada ėmėsi gaminti vaisių salotas. Visi  noriai pjaustė vaisius, juos ragavo, patarinėjo vieni kitiems. Supjaustytus vaisius sudėję į dubenį, užpylę jogurtu ir išmaišę, mokiniai pasigamino puikaus skonio patiekalą. Vaikai noriai valgė salotas, o kai kurie net ir pakartojo.              
                     
Atsisveikindama bibliotekininkė Vitalija padėkojo visiems už puikų komandinį darbą, gerą nuotaiką ir palinkėjo sėkmės žengiant sveikatos takeliu.
 
V. Kurauskienės inf.
Paskutinio redagavimo data: 2019-04-18