Apie mus

Šventė pirmaklasiams

  2015-11-16Kiekvieną rudenį Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius visus Mato Slančiausko progimnazijos ir „Saulės“ pagrindinės mokyklos pirmokus pakviečia į Pirmosios knygutės šventę.

    Kiekvieną rudenį Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius visus Mato Slančiausko progimnazijos ir „Saulės“ pagrindinės mokyklos pirmokus pakviečia į Pirmosios knygutės šventę.
    Šiemet šventė prasidėjo nuo pasakos. Bibliotekininkės paruošė vaikams naują lėlių spektaklį pagal H. K. Anderseno pasaką „Kiauliaganys“. Spektakliui buvo pasiūtos naujos lėlės: princesė, karalius ir kiauliaganys, pagamintos naujos dekoracijos. 
    Antrojoje renginio dalyje pirmokai buvo supažindinti su biblioteka, čia dirbančiais žmonėmis, knygučių skolinimosi taisyklėmis. Taip pat vaikai galėjo apžiūrėti ir pažaisti su pačiomis gražiausiomis ir įdomiausiomis žaislinėmis knygelėmis. Kiekviena pirmokų klasė gavo dovanų po pasakų knygą, o bibliotekininkės – viltį, kad iš kol kas skaityti tik besimokančių mažylių užaugs dideli knygų skaitytojai.

                                                                                          Dovilė Kurlienė,
                                         Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vedėj
Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09