Apie mus

Viešnagė Specialiojo ugdymo centre

  2015-12-07Gruodžio 3 d. Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkės lankėsi „Saulės“ pagrindinės mokyklos Specialiojo ugdymo centre ir pasveikino centro auklėtinius ir mokytojus su Tarptautine neįgaliųjų diena.

   Gruodžio 3 d. Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkės lankėsi „Saulės“ pagrindinės mokyklos Specialiojo ugdymo centre ir pasveikino centro auklėtinius ir mokytojus su Tarptautine neįgaliųjų diena.
    Šią gražią tradiciją Vaikų literatūros skyrius tęsia jau daug metų.
   Šiemet Specialiojo ugdymo centro mokinukams parodytas lėlių spektaklis „Kiauliaganys“ pagal H. K. Anderseno pasaką. Neapsieita be dovanų – lavinamukams padovanojome Kęstučio Kasparavičiaus knygą „Apie daiktus“, o bibliotekininkės dovanų gavo originalias užrašines. Šventė tuo nesibaigė. Bibliotekininkės įsijungė į mokytojų suorganizuotą akciją – kartu su vaikais ant didelio stendo piešė „draugystės rankas“. 
    Su Specialiojo ugdymo centro pedagogais ir auklėtiniais bendrauti visada būna malonu. Jie  nustebina savo kūrybos darbeliais, kruopštumu ir šiluma. O šį kartą po susitikimo su bibliotekos darbuotojomis vaikai išskubėjo į sporto varžybas.

                                                                       Dovilė Kurlienė
                                                       Vaikų literatūros skyriaus vedėja

Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09