Apie mus

Popietė su poetės Onos Mikalauskienės eilėmis

  2016-09-09Rugsėjo 7-ąją Jono Avyžiaus viešojoje bibliotekoje skambėjo eilėraščiai – į popietę susirinkusieji leidosi kelionėn laiko upe su Onos Mikalauskienės-Kubiliūtės poezija.

    Rugsėjo 7-ąją Jono Avyžiaus viešojoje bibliotekoje skambėjo eilėraščiai – į popietę susirinkusieji leidosi kelionėn laiko upe su Onos Mikalauskienės-Kubiliūtės poezija.
    O poetės kūrybos derlius tikrai gausus – 18 knygų, tarp jų  trys vaikams. Tad kiekvienas galėjo pasirinkti širdžiai mielą posmą, eilėraštį, verčiantį susimąstyti, paliečiantį slapčiausias sielos kerteles. Eiles skaitė ir mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė,  audruviečiai Regina, Angelė, Virgita, Alina, Albinas, Lina, Emilija ir kiti. Literatas Jonas dovanojo poetei savo kūrybos akrostichą. Mėgstamiausiais posmais dalijosi bibliotekininkės Vijoleta, Rita, Dovilė bei Onutės bičiulė Rita Vanda. Romualdas užtraukė „Kraštiečių valsą“ pagal Onutės žodžius ir jam pritarė visa salė. Jaunasis režisierius Jonas pademonstravo savo išskirtinius deklamavimo gabumus, o Ilona surado tinkamą posmą ir žodį vakaro pabaigai.
    Muzikinę-literatūrinę programą pagal eilėraščių knygelę vaikams „Linksmasis ratelis“ paruošė ir parodė mergaičių kolektyvas iš Joniškio kultūros centro, vadovaujamas Aistės Tuminaitės.
       Salėje tvyrojo šiluma. Ne todėl, kad šiltas rugsėjis ... buvo šilta nuo širdžių šilumos, nuo šilumos, kurią skleidžia Onutės poezija.

                                                                                                      Vijoleta Kuprevičienė

Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09