Apie mus

Interaktyvus žaidimas „Istorinė mozaika“

  2016-09-20Rugsėjo 19-osios rytmetį „Saulės“ pagrindinės mokyklos ketvirtokai susirinko Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje paminėti Baltų vienybės dieną.

  Rugsėjo 19-osios rytmetį „Saulės“ pagrindinės mokyklos ketvirtokai susirinko Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje paminėti Baltų vienybės dieną.
   Čia vyko integruota pasaulio pažinimo pamoka. Bibliotekininkės paruošė interaktyvų žaidimą „Istorinė mozaika“, kurio tikslas – nekasdieniškai, linksmai ir žaismingai supažindinti vaikus su Lietuvos istorija, Saulės mūšiu, Žiemgalos kraštu. Mokiniai pasiskirstė į tris komandas: Rožiukų, Morkiukų ir Žaliūkų. Vaikai dalyvavo viktorinoje, atsakinėjo į labai rimtus istorinius klausimus, sprendė kryžiažodžius apie pagonybę, ieškojo klaidų XVI a. miestą ir kaimą vaizduojančiuose paveikslėliuose, bandė iššifruoti piktogramomis užrašytus senovinius pranešimus. Daugiausia šurmulio ir juoko sukėlė piktogramų šifravimo užduotis. Kaip ir dera pamokoje, mokiniai pademonstravo jau turimas žinias ir įgijo naujų, o žaidimą labai nedidele taškų persvara laimėjo Morkiukų komanda.

                                                                    Dovilė Kurlienė
                                               Vaikų literatūros skyriaus vedėja

Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09