Apie mus

Popietė Plikiškių bibliotekoje „Bibliotekų metams“ paminėti

  2016-12-02Lapkričio 30 dieną Plikiškių bibliotekoje knygų bičiuliams buvo organizuota popietė „Biblioteka – atradimų erdvė“.

   Lapkričio 30 dieną Plikiškių bibliotekoje knygų bičiuliams buvo organizuota popietė „Biblioteka – atradimų erdvė“. Susitikimo pradžioje bibliotekininkė pasidžiaugė tuo, kad 2016-ieji buvo paskelbti Bibliotekų metais. Dėmesys knygai, skaitymui ir kitoms skaitymo skatinimo iniciatyvoms, į kurias buvo įtraukti skaitytojai, pradžiugino ne vieną, paskatino naujai pažvelgti į knygą. Buvo prisiminti didžiausi, daugiausiai skaitytojų dėmesio sulaukę bibliotekos renginiai. Bibliotekininkė papasakojo apie pirmųjų bibliotekų atsiradimą Lietuvoje ir pasaulyje, jų raidą, o vėliau pakvietė virtualiai pakeliauti po įspūdingiausias pasaulio bibliotekas.
   Antroje renginio dalyje skaitytojams buvo pristatyti 2016 metų knygos rinkimų penketukai, skaitomos ir aptariamos ištraukos iš K.Navako romano „Vyno kopija“, V. Palčinskaitės knygos „Atminties babilonai“ ir eilės iš D. Gintalo eilėraščių knygos „Adatos“. Prie arbatos puodelio skaitytojai diskutavo apie popierinės knygos ateitį, elektroninių knygų pliusus ir minusus. Metams riedant į pabaigą, bibliotekininkė padėkojo knygų bičiuliams už aktyvumą, gražias iniciatyvas dalyvaujant renginiuose ir palinkėjo skaitymo džiaugsmo bendraujant su knyga.

 

Vyr. bibliotekininkė Aušra Kriščiūnienė

Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09